Небезпечні симптоми при вагітності

Вагітність – це не хвороба. Жіночий організм фізіологічно призначений для виношування дитини, а під час вагітності він досягає своєї досконалості.

Детальніше: Небезпечні симптоми при вагітності

Народжувати чи ні? Всі за і проти

Якщо ти вагітна, але не чекала на цю дитинку – пам’ятай, що в тебе є інший шлях вирішення цього питання!

Детальніше: Народжувати чи ні? Всі за і проти

Після аборту

Ви нещодавно пережили аборт або досі не можете відновитись від аборту, який був багато років тому?

Детальніше: Після аборту

Все про аборт

АБОРТ – це припинення життя зачатої, але ще не народженої дитини прями втручанням, в наслідок якого настає переривання вагітності та смерть плоду. 

Детальніше: Все про аборт

Про аборт

Аборт - це слово ми чуємо щодня, але не задумуємося про його суть. Це вбивство, це гріх, це неправильний вибір. Щодня жінки роблять цей вибір, хоча ми можемо їм допомогти. Задумайтеся над тим, як ви змінили світ на краще. Можливо, одне ваше слово чи ваша дія врятують нове життя. 

Чому жінки йдуть на аборт?

Всі люди, котрі живуть на цій планеті, не зважаючи на свої переконання і принципи, так чи інакше прагнуть тільки одного: це взаємної любові і теплих відносин із коханою людиною. Особливо про справжню, велику і чисту любов мріє саме прекрасна половина людства, адже чи не кожна дівчинка з дитинства надіється колись зустріти свого принца на білому коні.

Та коли минає час, і маленька, наївна і щира дівчинка стає дорослою жінкою – вона розуміє, що для того, аби будувались ті відносини – потрібні взаємоповага, розуміння і підтримка. Стосунки – це завжди важка праця, і часто на їхньому шляху трапляється безліч перешкод, однією із яких є небажана, або ж незапланована вагітність.

Дізнавшись про свою вагітність, жінка може переживати різні відчуття, і безумовно, в глибині душі вона радіє, адже бажання мати свою дитину, свою кровинку у неї є. Однак, не зважаючи на це бажання, досить багато дівчат ідуть на такий крок, як аборт. Чому саме так трапляється? Перша, і найголовніша причина прийняття цього рішення – небажання партнера брати на себе відповідальність батька. Часто саме чоловіки штовхають своїх коханих на такий злочин, аргументуючи це тим, що поки-що грошей немає, або ж ще занадто рано заводити дітей. Жінка ж, довіряючи своєму партнеру, іде робити аборт, навіть не замислюючись над тим, які жахливі наслідки він може викликати.

По-перше, аборт – це доволі серйозна біологічна травма, котра може завдати значної шкоди як організму матері, та і її психіці. Штучне переривання вагітності – це непоправна помилка, і тільки пізніше жінка починає це розуміти. Звичайно ж, коли коханий проти - дуже важко, адже думки «Я вагітна, мені страшно» переслідують майбутню матусю повсюди. Однак, не це питання повинно хвилювати майбутню матір, а зовсім інше. Хіба чоловік, котрий не хоче від своєї коханої дитини, вартий бути поруч із нею?

Вирушаючи на аборт, потрібно подумати як про це, так і про те, що може бути втрачено, а що – набуто. 

Інше питання – коли вагітна ще зовсім юна. Підлітки, прагнучи перейти в доросле життя, часто бавляться забороненими речовинами, та вступають в незахищені статеві стосунки, і вагітність – це найменша біда з поміж інших, котрі можуть виникнути в результаті такого способу розважитись. Однак, навіть у цій ситуації вагітність може стати причиною змінити своє життя. Саме вона, а не модні розваги, змушує подорослішати, а заодно і змінити свої пріоритети. Так, дуже часто саме вагітні, котрі народжують в юному віці, стають чуйними, ніжними та щирими матерями, адже починають розуміти справжній смак життя. 

Ми можемо допомогти

Якщо ти чи твоя знайома потрапила у таку ситуацію, то не варто замикатися в собі. Завжди є люди, готові допомогти. Благодійний фонд Надія пропонує свою допомогу і закликає бути небайдужимо. Зробимо світ краще разом!

 

Контакти

Телефон
(095) 130 99 22
(067) 130 99 22
(063) 130 99 22

Адреса
м. Чернівці
просп. Незалежності, 114-А

e-mail
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відгуки

Я Вам дуже вдячна!
Ви мені допомогли зберегти мою дитину!

Іванова Іванна
Бухгалтер.