Народжувати чи ні? Всі за і проти

Якщо ти вагітна, але не чекала на цю дитинку – пам’ятай, що в тебе є інший шлях вирішення цього питання!

Пам’ятай, що аборт – це фатальний крок, який призведе до незворотних наслідків для тебе і  твоєї ще ненародженої дитини.  Подарувати дитині життя це краще ніж перервати життя дитини через аборт.

Народити  – це чесно і правильно! Життя завжди сильніше за смерть! Якщо ти вже вирішила позбутися небажаної вагітності, то подумай ще раз. Можливо, у тебе є інший шлях. Навіть рання вагітність - це не проблема підлітків, це радість. Позбутися ранньої вагітності - найбільша помилка у твоєму житті.

Якщо Ти вирішила зберегти життя – в тебе є такі варіанти:

  • УСИНОВЛЕННЯ – сьогодні в Україні, за неофіційною статистикою, 20-25% безплідних пар, які мріють, але за станом здоров’я не можуть мати дітей. Здорове немовля стане для таких сімей великим благословенням. Дитина отримає батьків та щасливе життя . Твоє здоров’я, шанс на шасливе материнство в майбутньому і життя дитини – це достойний вибір! Якщо в тебе виникли запитання щодо усиновлення – телефонуй! Ми тут, щоб допомогти!
  • ВІКОНЦЕ ЖИТТЯ – (бебі-бокс  – це спеціальні пункти, облаштовані в лікарнях, де молода мама може анонімно залишити новонароджену дитинку. Фахівці передадуть дитинку на всиновлення.
  • ДОПОМОГА У ТИМЧАСОВОМУ ДОГЛЯДІ ЗА ДИТИНОЮ – якщо у тебе немає грошей і можливостей утримувати та піклуватись про дитинку, але ти прагнеш бути мамою – ти можеш написати заяву в Службу  у справах дітей за місцем проживання  про надання допомоги у тимчасовому влаштуванні дитини до дитячого закладу. Таким чином дитинка не отримує статус сироти і її (його) не можуть всиновити інші родини. І як тільки твої умови зміняться – ти зможеш забрати дитину до себе назад і стати разом однією родиною! Ти зможеш (навіть, повинна будеш) провідувати дитинку в дитячому закладі та по можливості підтримувати її.

Існують і інші можливості зберегти твою родину. Якщо тобі потрібна консультація з даного питання – телефонуй! Ми залюбки дамо відповіді на твої запитання!

ЦЕ ЩАСТТЯ БУТИ МАМОЮ!

Ще раз зваж всі за і проти, та у разі виникнення запитань, зателефонуй на «гарячу» лінію:

Телефон довіри:

(095) 130 99 22
(067) 130 99 22
(063) 130 99 22

Спробуй за допомогою наших спеціалістів розібратися у твоїй кризовій ситуації, та знайти правильний вихід! Усі консультації анонімні, усі послуги безкоштовні.

ЗРОБИ ПРАВИЛЬНИЙ КРОК В КРИТИЧНІЙ СИТУАЦІЇ!

Контакти

Телефон
(095) 130 99 22
(067) 130 99 22
(063) 130 99 22

Адреса
м. Чернівці
просп. Незалежності, 114-А

e-mail
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відгуки

Я Вам дуже вдячна!
Ви мені допомогли зберегти мою дитину!

Іванова Іванна
Бухгалтер.