Статті

Життя після аборту: яке воно

Сучасні жінки та молоді дівчата зважуються на аборт з різних причин. Одні через молодість та недосвідченість, інші йдуть на це усвідомлено, а треті просто не бачать іншого виходу.

Детальніше: Життя після аборту: яке воно

Незрівнянна радість материнства

Час від часу у житті кожного із нас трапляються такі моменти, що здається ніби все проти нас – якщо починаються якісь негаразди, то зазвичай вони починають ніби переслідувати нас у всьому, за щоб ми не брались.

Детальніше: Незрівнянна радість материнства

Як обрати ім’я дитині

Питання вибору імені для довгоочікуваного малюка одне з найважливіших, яке витісняє на другий план хвилювання через вибір пологового будинку, ліжечка, сорочечок. Скільки списів може бути зламано в пошуках рішення, що влаштувало б якщо вже не всю сім'ю, то хоча б батьків майбутньої дитини.

Детальніше: Як обрати ім’я дитині

Перші дні дитинки: що потрібно знати матусі

З появою малюка у родині спосіб життя подружжя терпить кардинальні зміни. Адже з’являється стільки радості, щастя, але і клопіт та хвилювань з приводу того, як правильно піклуватися про малюка.

Детальніше: Перші дні дитинки: що потрібно знати матусі

Чоловік не хоче дитину

Як тільки жінка заводить з чоловіком розмову про майбутніх дітей, відразу хочеться віддати належне тій мудрій людині, яка висловила думку про те, що чоловіки і жінки - це жителі різних планет, які думають по-різному, сприймають життя і навколишній світ кожен по своєму.

Детальніше: Чоловік не хоче дитину

Контакти

Телефон
(095) 130 99 22
(067) 130 99 22
(063) 130 99 22

Адреса
м. Чернівці
просп. Незалежності, 114-А

e-mail
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відгуки

Я Вам дуже вдячна!
Ви мені допомогли зберегти мою дитину!

Іванова Іванна
Бухгалтер.