Невигадана історія

Одного разу, в четвер, о 17.00 медсестра була до нас дуже привітна та люб’язна. Всі її дії відносно нас, говорили тільки про одне «Ми дуже любимо ваші гроші!»

- Не турбуйтесь! – сказала вона, - дитина ще повністю не сформована. У вашій матці утворений лише невеличкий «кров’яний згусток».

Всі ці події відбувалися у новій клініці у Флориді,  сучасно обладнаному абортарії.

Ми з дружиною думали, що аборт – це кращий варіант для нас  у обставинах, що склалися.

Перша вагітність дружини все одне не була запланована, і до того ж не один з нас не був готовий стати батьком дитини. Всі наші думки і наше життя були пов’язані  лише тільки з роботою, з кар’єрою, буденними справами. Діти були дуже віддаленою перспективою у нашому житті, може коли-небудь… А ще краще, коли в нас буде великий та гарний будиночок.

В нас с дружиною взагалі різні погляди щодо абортів. Незважаючи на те, що ідея з «абортом» була мені не до душі, все одне я спробував підключити, як мені тоді здавалось, «здоровий глузд» та «тверезий розум» по відношенню даного питання. А моя дружина вважала, що «аборт» - це щось трохи більше, ніж протизаплідні пігулки.

Тепер, коли проблема абортів знову заповнює перші шпальти газет, реальність знову тривожить нашу свідомість. В той час, коли в суспільстві ще є ті люди, які висувають гасла проти поняття, що аборт це легальний злочин, а з іншого боку ті, які виступають за право та можливість робити цю «процедуру» безкоштовно, ми розуміємо, що реальна перемога над цим злом, може бути ніколи не одержана.

Залишилось ще три тижні до прийняття рішення щодо нашого «згустку крові». Чим ближче наближався день цієї «процедури», тим ясніше становилися думки про те, що ми вб’ємо нашу власну дитину.

На нас тиснули з різних сторін. Деякі наші друзі вважали, що «аборт» - це злочин. Інші говорили нам, що взагалі – це маленьке хірургічне втручання. А ми з дружиною вважали, що з матеріальної точки зору, ми не зможемо собі дозволити виховати дитину. Тоді ми думали, що не один з нас не був готовий емоційно до того, щоб усвідомити батьківську відповідальність.

Була встановлена дата «аборту» - в четвер, о 17.00. Медсестра порадила дружині взяти вихідний. Здавалось, що дні були нескінченними. Ми майже не розмовляли з дружиною, а тема «аборту» взагалі була виключена і так з небагатьох наших розмов. Це було спільне рішення прийняте після наших нескінченних переживань.

Ранок четверга був ясним, та день почався як зазвичай. Обидва поїхали на роботу. Заздалегідь домовились відпроситися з роботи раніше. Я, з легкою нервозністю приїхав на роботу, сподіваючись на те, що зайнятість та навантаження прискорить часи очікування. Несподівано, на мене нахлинули дивні почуття, як у дитинстві на передодні Різдва. Тоді я не міг дочекатися ранку, але з тією різницею, що на цей раз я чекав вечора. Нарешті настав призначений час.

Декілька років потому, я розглядав шокуючі фото, так кажучи «кров’яного згустку», про який я багато чув у клініці. Моїм очам відкрилась жахлива картина – з купи роздертого на шматочки м’яса, було чітко видно людські ручки. Кожна ручка була досконалою, з самими досконалими пальчиками. Також, в цій груді були видні й людськІ ніжки. Ми, з дружиною, розглядали фотографії вбитих дітей під час аборту. Наші очі наповнились слізьми… Ніхто ніколи не говорив нам усієї правди про аборт. В місцевій клініці теж змовчали. Вони, нібито, горіли бажанням нам «допомогти» у лапках «вийти з положення». Всієї правди про аборт ми не знали досі...

Ми були дуже вдячні Богу, що коли підняли свої очі зі страшних фото, то побачили нашу маленьку донечку з блакитними очима. Ми були вдячні Богу за те, що трохи менше трьох років тому, у четвер, о 16.30, ми передумали робити аборт!

Петер Морріс

Ви побачили різницю між радістю цієї сім’ї, та почуттям провини тих, хто вбиває власних дітей?

Автор книги Псалмів захоплюється з якою загадковістю Бог створює людину та складає разом частинки тіла немовляти від зачаття до народження.

«13. Бо Ти утворив нутрощі мої і зіткав мене в лоні матері моєї. 14. Прославляю Тебе, тому що я дивовижно витворений. Дивовижні діяння Твої, і душа моя глибоко усвідомлює це. 15. Не утаємничені були від Тебе кості мої, коли я утворювався тайкома, учинений був у глибинах лона. 16. Зародка мого бачили очі Твої; у Твоїй книзі записані всі дні, для мене призначені, коли жодного з них ще не було.»

Книга Псалмів 138:13-16

Яка безмежна любов та турбота проявлена Богом до кожної дитини, до кожної людини!

А що робиш ти, людино, коли власноруч знищуєш те, що заплановано та створено Самим Богом?

Зупинись! Немає нічого ціннішого за людське життя!

Контакти

Телефон
(095) 130 99 22
(067) 130 99 22
(063) 130 99 22

Адреса
м. Чернівці
просп. Незалежності, 114-А

e-mail
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відгуки

Я Вам дуже вдячна!
Ви мені допомогли зберегти мою дитину!

Іванова Іванна
Бухгалтер.