Вагітна?

Ти вагітна? В тебе затримка? Ти не знаєш, що робити? Якщо Ти не очікувала на цю вагітність і не знаєш, як діяти далі – Не хвилюйся! Ми тут, щоб допомогти тобі!

Спеціалісти нашого центру (професійний лікар-гінеколог, психолог та фахівець з питань незапланованої або кризової вагітності) допоможе Тобі розібратись з ситуацією, в якій ти опинилась, дасть відповіді на всі Твої запитання, вислухає і дасть надійні професійні поради. У твоїх переживаннях та хвилюваннях, у невпевненості та страхи, з якими ти зустрілась, ми хочемо допомогти Тобі прийняти правильне рішення. Телефонуй нам на «гарячу» лінію!

 • Тобі страшно
 • Ти не чекала на цю вагітність
 • Ти не знаєш, що робити далі
 • Батьки не знають про твою проблему
 • Хлопець не хоче цієї дитини
 • Ти не впевнена, що готова стати мамою
 • Ти боїшся вагітності і пологів
 • Що скажуть друзі?

Якщо в тебе затримка і ти думаєш, що можеш бути вагітною:

 1. Перший крок, який варто зробити – пройти тест на вагітність. Тест варто проходити зранку. Однак тести можуть помилятись! Якщо ти не знаєш, як робити тест на вагітність, який тест обрати, то в нашому центрі «ДІМ НАДІЇ» ти можеш отримати безкоштовний тест на вагітність і отримати кваліфіковану пораду, як його застосувати.
 2. Якщо тест показав негативний результат – пам’ятай, що тест може помилятись, а причиною затримки місячного циклу можуть бути стреси, нервування, перепади погоди, зміна клімату (переїзди), зміни в харчуванні чи захворювання. В такому випадку варто проконсультуватись з лікарем-гінекологом!
 3. Якщо тест на вагітність показав позитивний результат – порадься з лікуючим лікарем-гінекологом, щоб підтвердити результати тесту і знати напевне!

Не панікуй! Якщо тобі потрібна допомога і підтримка, ти не знаєш, що робити далі – ТЕЛЕФОНУЙ!

Телефон довіри:

(095) 130 99 22
(067) 130 99 22
(063) 130 99 22

ТЕСТ на вагітність, всі дзвінки є абсолютно КОНФІДЕНЦІЙНИМИ та послуги БЕЗКОШТОВНІ. Якщо в тебе немає грошей на рахунку – ми тобі передзвонимо!

Контакти

Телефон
(095) 130 99 22
(067) 130 99 22
(063) 130 99 22

Адреса
м. Чернівці
просп. Незалежності, 114-А

e-mail
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відгуки

Я Вам дуже вдячна!
Ви мені допомогли зберегти мою дитину!

Іванова Іванна
Бухгалтер.