Страшні наслідки аборту

Вже ніхто, тай ніколи не порахує тих, кому так і не довелось народитись. Незаплановані, небажані діти, яким не доведеться побачити цей світ, від самого початку приречені на смерть, адже захиститись за них, окрім батьків, нікому. А батьки, нажаль, приймають рішення, про які можливо колись дуже пошкодують.

Аборт, або як його ще називають – переривання вагітності – крок, на який матері йдуть через різноманітні обставини, серед який найчастіше – бідність, складні сімейні обставини, банальне безгрошів’я, або ж відмова від дитини батька. Однак існують і такі дівчата, для яких аборт – це звичайний, легковажний вчинок, на який вони йдуть з легкістю.

Загрози аборту 

Як і все в цьому світі, аборт має свої наслідки, а тим більше, якщо це – перший аборт. Жінці, котра вирішила перервати свою першу вагітність, загрожує чи не найгірше, що може бути в житті кожної представниці прекрасної статі – безпліддя. Звичайно, рівень сучасної медицини знижує до мінімуму подібні ризики, та не може гарантувати їх стовідсоткового уникнення. Окрім того, саме такі жінки найчастіше схильні до онкологічних захворювань органів малого тазу, а також виникнення затяжних депресій. Наслідки аборту насправді можуть бути зовсім непередбачуваними, адже вони бувають як ранніми, так і пізніми. Однак тут вже все залежить від самої жінки, а точніше – від її подальшого способу життя.

Першу вагітність взагалі протипоказано переривати, і не важливо, чи це буде аборт на пізніх стадіях, чи на ранніх. Єдині показання – загроза життю матері, або ж діагностування у дитини важких пороків розвитку.

Небажання жінки народжувати через певні причини – це її особиста справа, але над наслідками потрібно замислюватись, тому що це не просто хірургічне втручання, котре позбавить плід життя, це, перш за все, досить серйозна біологічна травма. Вона може призвести не тільки до безпліддя, котрим страждають 25% жінок, що зробили аборт на ранніх стадіях, але і до летального результату у тих, хто наважився перервати свою вагітність на пізній стадії.

Крім того, можливе і виникнення психологічної травми, адже переважна кількість вагітних, котрі не усвідомлюючи свого чудового стану, позбавились від плоду, з часом впадають в депресію, і починають розкаюватись за свій вчинок. Тому, якщо дівчина не має бажання пізнавати материнство – вона повинна користуватись контрацептивами, які вбережуть її від небажаної вагітності.

Контакти

Телефон
(095) 130 99 22
(067) 130 99 22
(063) 130 99 22

Адреса
м. Чернівці
просп. Незалежності, 114-А

e-mail
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відгуки

Я Вам дуже вдячна!
Ви мені допомогли зберегти мою дитину!

Іванова Іванна
Бухгалтер.