Пізня вагітність: не привід засмучуватися

Останнім часом все більше жінок відкладають народження дітей на потім, тому що на першому місці у них кар’єра, особисте життя. Також для багатьох молодих людей перешкодою являється квартирне питання, нестабільне фінансове положення родини.

І таким чином, народження дитини відтягується на потім.

Хоча в медицині уже не існує поняття «старонароджуюча», але оптимальним віком для народження дитини є 20-25 років. А коли жінці вже 35 і більше, то медики дещо упереджено вже ставляться до вагітності. Причиною тому є більш підвищений ризик до народження нездорової дитини або виникнення проблем зі здоров’ям у мами. 

Але, незважаючи на приголомшливу статистику, частіше за все, жінки після 35 років народжують абсолютно здорових малюків. Тим більше, що в такому віці пара вже морально повністю готова до появи дитинки у родині. 

 

Планування пізньої вагітності

 

Дуже часто у старшому віці у жінок проявляються хронічні захворювання, які можуть впливати на перебіг вагітності і здоров’я майбутнього малюка. Саме тому вагітність бажано планувати, і заздалегідь звернутися до спеціалістів. Якщо ж ця прекрасна новина настигла несподівано, то не слід засмучуватися і сумніватися в тому, чи варто народжувати. Тільки народжувати і не звертати уваги на різні там надумані підстави, боятися осуду оточуючих. Все це немає значення у порівнянні з народженням нового життя, яке принесе щастя у родину. А щоб уникнути проблем зі здоров’ям, то просто треба одразу ж звернутися для лікарів, пройти обстеження і, у разі виникнення проблем, намагатися їх успішно вирішити разом з досвідченими лікарями.

Зі свого боку, жінка зможе допомогти справі, якщо:

  • одразу кине шкідливі звички, якщо вони були;
  • забуде про поняття «вікова планка» і не буде слухати жахливі історії подруг, або читати на форумах дурниці з приводу пізнього віку для того, щоб стати мамою;
  • чітко виконувати рекомендації лікарів;
  • добре харчуватися;
  • дотримуватися режиму дня.

Як бачимо, пізня вагітність – це не привід засмучуватися, а навпаки, велике щастя для родини.

Контакти

Телефон
(095) 130 99 22
(067) 130 99 22
(063) 130 99 22

Адреса
м. Чернівці
просп. Незалежності, 114-А

e-mail
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відгуки

Я Вам дуже вдячна!
Ви мені допомогли зберегти мою дитину!

Іванова Іванна
Бухгалтер.