Хто відповідальний за «випадкову вагітність»?

На сьогоднішній день незапланована вагітність, викликає панічній жах, і немає значення, це молода дівчина чи доросла жінки.

Якщо говорити про жінок старшого віку, то тут уся відповідальність на них самих і їхніх партнерах, а коли йдеться мова про молодих дівчат, то однозначної відповіді немає.

Хто винен?

Зазвичай, як тільки хтось чує про незаміжню вагітну дівчину, то одразу починають її обвинувачувати у всіх смертних гріхах. Деякі перекидають гнів на партнера. Але ніхто не замислюється про те, що вині в даній ситуації не тільки молодь, але й батьки, які не змогли пояснити доньці або сину наслідки незахищеного статевого акту. Якщо вже щось трапляється, то не треба обвинувачувати у всьому лише дитину, а признати за собою провину в тому, що не змогли передбачити проблему, і допомагати виходити зі складної ситуації.

Ще одна причина, через яку може виникнути незапланована вагітність – партнери перекладають один на одного відповідальність за контрацептиви. Жінка вважає, що цим має перейматися чоловік, а він навпаки.

Через незнання або небажання молодь недооцінює шкоду хвороб, що можна отримати статевим шляхом, і не використовують презерватив. Ну а жінки не приймають гормональні протизаплідні таблетки, тому що боятися розпрощатися с красивою фігурою. Але це все дурниці, тому що сучасні контрацептиви не створюють таких проблем, якщо проконсультуватися с цього приводу з лікарем. А деякі сподіваються, що з ними нічого поганого не трапиться.

Що робити?

Як вчинити, коли вагітність наступила? Народжувати дитинку? Або ж робити аборт? Безумовно народжувати! Адже, вагітність і народження малюка – це дивовижна подія для жінки. Якщо це сталося, значить, так треба. Потрібно радіти цьому! Зрозуміло, буде важко, але, коли народиться малюк, то кожна мама зрозумієте, що ріднішої людини, ніж маленька донечка чи синочок на всьому білому світі для неї немає. Маленькі ручки, що тягнуться до матусі – немає щастя більшого на землі.

Коли вже дізналися про вагітність, не треба думати, хто відповідальний це. Тепер необхідно думати про інше: про те, як ростити малюка, яке у нього буде ім'я. Адже малюк з перших днів вагітності відчуває маму, її настрій передається йому. А коли вже дитинка з'явиться на світ, то це буде для мами найбільшою відрадою, помічницею, якщо це дівчинка, і захисником, якщо хлопчик.

Контакти

Телефон
(095) 130 99 22
(067) 130 99 22
(063) 130 99 22

Адреса
м. Чернівці
просп. Незалежності, 114-А

e-mail
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відгуки

Я Вам дуже вдячна!
Ви мені допомогли зберегти мою дитину!

Іванова Іванна
Бухгалтер.