Небажана вагітність. Яке правильне рішення повинна прийняти кожна майбутня мама?

На жаль в житті багатьох молодих дівчат може трапитись проблема, рішення якої може повпливати на все подальше доросле життя. Йдеться про небажану підліткову вагітність, котра найчастіше застає дівчат у ранньому віці.

Причин спонтанної, неочікуваної вагітності є досить багато – від легковажного способу життя, яке ведуть молоді чоловіки та жінки, до неправильного використання контрацептивів. Згідно статистичних даних в 90% небажана вагітність наступає у дівчат у віці до 24 років, а це свідчить, що саме ця вікова категорія молодих жінок найчастіше схильна приймати рішення про раннє переривання вагітності (аборт). Саме це рішення нерідко вже в більш зрілому віці для багатьох жінок видається помилковим.

На даний момент згідно офіційних статистичних даних, що були отримані в 2016 році, кількість абортів за минулий рік сягнула 180 тис. Однак, згідно неофіційної статистики така кількість сягає понад 200 тис. Насправді, кількість абортів щороку поволі, але впевнено скорочується, однак до європейських показників Україні ще далеко. Показник України втричі вищій, ніж в сусідніх розвинутих країнах ЄС.

Хоча в країнах Європи цифри значно менші, небажана вагітність у молодих дівчат, для цих країн є також важливою проблемою. Наприклад, в сусідній Польщі новий уряд спільно з релігійними організаціями країни запропонував взагалі заборонити аборти. Це викликало великий супротив збоку жінок країни. Іноді вагітність переривати справді потрібно в зв’язку з хворобою плоду чи внаслідок зґвалтування. Однак, відсоток таких абортів надзвичайно малий і в таких випадках така можливість мусить надаватись державою.

Для того, щоб мінімізувати число вагітності у підлітків, вони самі повинні бути готовими взяти на себе відповідальність за виховання майбутньої дитини. Кожна молода дівчина повинна розуміти важкість кроку, який вона хоче здійснити в разі здійснення аборту. Збоку держави повинна вестись соціальна робота, підвищуватись добробут населення, загальний відсоток освіченості молоді, а також повинна з’явитись чітка позиція суспільства на рахунок цього непростого питання. Кожна жінка повинна зрозуміти, що насправді, дитина – це не тягар, зламане життя чи обмеження якихось можливостей в майбутньому. Саме дитина – це той елемент вашого життя, в який Ви можете вкласти найкраще, що в Вас є, для того, щоб потім отримати любов, підтримку і допомогу тоді, кола саме вона буде Вам потрібною.

Нажаль, дуже мало молодих дівчат задумуються про те, що в їхніх животиках починають своє життя майбутні інженери, співаки, економісти, програмісти і можливо видатні люди, життя яких залежить повністю від рішення мами.

Дайте шанс маленькому життю, що зародилося в середині Вас з’явитись на світ! Адже колись ваші батьки дали шанс Вам народитись, щоб Ви правильно прожили своє життя і не зробили жодних помилок, про які можливо потім будете шкодувати.   

 

 

Контакти

Телефон
(095) 130 99 22
(067) 130 99 22
(063) 130 99 22

Адреса
м. Чернівці
просп. Незалежності, 114-А

e-mail
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відгуки

Я Вам дуже вдячна!
Ви мені допомогли зберегти мою дитину!

Іванова Іванна
Бухгалтер.