Чоловік не хоче дитину

Як тільки жінка заводить з чоловіком розмову про майбутніх дітей, відразу хочеться віддати належне тій мудрій людині, яка висловила думку про те, що чоловіки і жінки - це жителі різних планет, які думають по-різному, сприймають життя і навколишній світ кожен по своєму.

Для жінки, здається, не може бути нічого природнішого, ніж бажання обзавестися дітьми. Вона так вважає і дуже дивується, дізнавшись, що коханий з нею не згоден і аж ніяк не горить бажанням стати татом. Причини розбіжностей закладені в самій людській природі. Спеціалісти вважають, що лише у 6-7% жінок материнський інстинкт не виражений явно. Інстинкт продовження роду закладений і в трирічної крихті, яка грає в дочки-матері, і в десятирічній дівчинці, яка допомагає мамі доглядати молодшого братика або сестричку, і в двадцятирічної дівчини, яка поспішає на побачення, і в принципі має бажання мати дитину с коханим хлопцем.

Що стосується чоловіків, то тут ситуація з цього приводу досить плачевна, тому що батьківство лякає 93% чоловіків. Правда, в більшості випадків, варто молодому татусеві взяти на руки своє чадо, він вмить змінює свою думку і вже не уявляє життя без цієї маленької людини. Та на жаль, є й такі, що готові розірвати відносини з жінкою, варто їй лише завести розмову про своє бажання мати дитину. 

Проте, психотерапевти радять дівчатам не засмучуватися з приводу того, що коханий не в захваті від того, що найближчим часом він може стати татом. Що робити хлопцю, який не хоче дитину?

Більшість спеціалістів радять почати з перших кроків, образно кажучи, з генеральної репетиції. Перш, ніж заводити дитину, можна купити домашнього вихованця і за ним разом доглядати. Також частіше спілкувати з друзями, у яких уже є діти, і вони на власному досвіді зможуть довести, що не так страшно, як здається на перший погляд. Не зайвим буде дати юнакові можливість поспілкуватися з малюком, щоб він зрозумів, що хоча дитина і вимагає трепетного ставлення, але вона зовсім не кришталева ваза, яка розіб'ється від одного дотику до неї. 

Одним словом, слід постаратися показати майбутньому татові, що його кохана вже готова завести дитину, і якщо чоловік не буде справлятися, то вона йому допоможете.

Контакти

Телефон
(095) 130 99 22
(067) 130 99 22
(063) 130 99 22

Адреса
м. Чернівці
просп. Незалежності, 114-А

e-mail
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відгуки

Я Вам дуже вдячна!
Ви мені допомогли зберегти мою дитину!

Іванова Іванна
Бухгалтер.