Як обрати ім’я дитині

Питання вибору імені для довгоочікуваного малюка одне з найважливіших, яке витісняє на другий план хвилювання через вибір пологового будинку, ліжечка, сорочечок. Скільки списів може бути зламано в пошуках рішення, що влаштувало б якщо вже не всю сім'ю, то хоча б батьків майбутньої дитини.

В більшості випадків ситуація стандартна: свекруха мріє назвати внучку на ім'я прекрасної троюрідною тітки, чоловік - на честь коханої дружини, а сама вона з дитинства мріє дати дочці ім'я героїні улюбленої книги. Якщо вибрати за принципом «хочу таке і все тут!» Не вдається, можна піти іншим шляхом. Існує декілька варіантів.

Вибір імені за церковним календарем

Як вибрати ім’я донці за церковним календарем? Виявляється дуже просто, і в даному випадку вже не виникне гарячих дебатів з приводу того, що батькам подобається один варіант, а бабусям інший.

Всім відомо, що згідно церковного календаря, кожен день є днем пам’яті декількох святих, тому батьки можуть дати дитині або ім’я святого, в день, коли народилась дитина, або святого через 40 днів – це вважається день хрещення.

Інші варіанти вибору імені для дитини

Якщо батьки не дотримуються церковних канонів, то для них відповідь на питання, як вибрати ім’я сину, наступна: 

згідно нумерології, коли співвідносять дату народження с ймовірним ім’ям. Як вважають спеціалісти, якщо правильно все зробити, то дитині легше буде жити на світі, тому що ім’я буде співвіднесене зі світовою гармонією;

  •  урахуванням пори року. Прибічники даної системи вважають, що «зимовим» діткам слід давати м’які імена, щоб зменшити суворість характеру, а «весняним» більш жорсткі, тому що вони по суті своїй дещо нерішучі;
  • характеристик літер. Як відомо, кожну літеру характеризує смислове навантаження, відповідно, якою батьки хочуть бачити дитину, то такі літери і мають переважати в імені;
  • вибрати ім’я по гороскопу.

Крім вищесказаного, слід звертати увагу і на те, як буде звучати ім’я по батькові та прізвище. Адже якесь екзотичне ім’я з суто українським прізвищем може взагалі звучати безглуздо. Вибрати ім’я по батькові важливо, тому що в нашій країні ще не дійшли до того, що звертатися офіційно до людини лише по імені.

Якщо у родині народжуються близнюки, то батькам іще важче визначитися з іменами. Як вибрати ім’я близнюкам, хвилює ще більше, тощо тут слід врахувати декілька нюансів: вони мають гармонійно звучати разом, подобатися батькам, и по можливості виражати характер дітей. Як варіант, наприклад дівчаток можна назвати Зоя і Єва, тому що обидва імені мають значення «життя» на різних мовах.

Контакти

Телефон
(095) 130 99 22
(067) 130 99 22
(063) 130 99 22

Адреса
м. Чернівці
просп. Незалежності, 114-А

e-mail
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відгуки

Я Вам дуже вдячна!
Ви мені допомогли зберегти мою дитину!

Іванова Іванна
Бухгалтер.