Перші дні дитинки: що потрібно знати матусі

З появою малюка у родині спосіб життя подружжя терпить кардинальні зміни. Адже з’являється стільки радості, щастя, але і клопіт та хвилювань з приводу того, як правильно піклуватися про малюка.

В перші дні життя дитинку необхідно правильно годувати, купати, а також забезпечити комфортні умови для сну. Одним словом, зробити все можливе для того, щоб малюк якнайшвидше адаптувався до нових умов життя.

Що потрібно знати мамі у перші дня після народження малечі?

Що потрібно знати мамі після пологів? Протягом перших днів після виписки з полового будинку матусю з малюком повинна відвідати медсестра і дільничній педіатр. А жінка має пройти плановій огляд у гінеколога. Не слід забувати про те, що грудне вигодовування не забезпечує захист від настання вагітності, тому з цього приводу обов’язково треба поговорити з лікарем.

Правильний догляд за новонародженим

Якщо мова йдеться безпосередньо про малюка, то правильний догляд за ним є запорукою його здоров’я і гарного самопочуття. Що потрібно знати мамі грудничка, щоб догодити малечі? Нічого складного, але наступні моменти є дуже важливими і їх дотримання обов’язкове:

  • водні процедури;
  • догляд за пупочною ранкою;
  • правильне протирання очок, носика і вушок;
  • догляд за ротиком.

Як це правильно робити, можна запитати у дільничної медсестри, купити спеціальну літературу, звернутися до інтернету.

Меню для мами і дитини

Не менш важливим за догляд або і більше є вживання правильних продуктів харчування для мами, відповідно і для малюка. Що потрібно знати мамі новонародженого з цього приводу? Більшість матусь дуже хвилюються з приводу того, що їм можна їсти, що ні. І це небезпідставно, тому що харчування матуся впливає на самопочуття малюка. В період грудного вигодовування жінка має дотримуватися певної дієти: не вживати гострого, соленого, копченого, солодкого. Обов’язково включити в раціон каші, свіжі фрукти, овочі, рибу, м'ясо, кисломолочні продукти. Кожен новий продукт слід вводити поступово, щоб організм малюка звикав до нього. Слід завжди пам’ятати про те, що малюк знайомиться зі світом їжі через молоко матері.

Дотримуючись вищезазначених порад матуся може не хвилюватися з приводу того, що вона робить щось не добре для своєї дитинки.

Контакти

Телефон
(095) 130 99 22
(067) 130 99 22
(063) 130 99 22

Адреса
м. Чернівці
просп. Незалежності, 114-А

e-mail
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відгуки

Я Вам дуже вдячна!
Ви мені допомогли зберегти мою дитину!

Іванова Іванна
Бухгалтер.