Незрівнянна радість материнства

Час від часу у житті кожного із нас трапляються такі моменти, що здається ніби все проти нас – якщо починаються якісь негаразди, то зазвичай вони починають ніби переслідувати нас у всьому, за щоб ми не брались.

Іноді навіть здається, що виходу немає, хочеться просто все кинути і опустити руки. Приблизно так себе часто відчуває дівчина, яка неочікувано дізнається про свою вагітність, яка небула запланована. Особливо важко сприймається рання вагітність, яку часто не одразу підтримують навіть найрідніші люди. Проте не варто все сприймати так категорично, не слід дивитися на світ крізь призму негативу: все що трапляється в житті людини – все тільки на краще! 

Коли молода дівчина розуміє, що незабаром стане матір’ю, найчастіше її починають переслідувати думки про те, що це не просто незапланована, а небажана вагітність, що її варто перервати будь-якою ціною. Такі думки виникають недарма – людині притаманно боятися незвіданого, саме тому дівчата і починають думати про те, як позбутися ранньої вагітності. Але варто дивитись на таку звістку, навіть якщо вона застала вас зненацька, з іншого боку – кожна жінка мріє стати матір’ю, рано чи пізно, вона уявляє, як бавитиме своє дитя і радітиме кожному моменту, що проводить разом із ним. Суспільна думка стверджує, що вагітність у підлітків – це найгірше, що могло статися, проте насправді це зовсім не так. Якого віку і соціального стану не була б майбутня мама, вона завжди має до кого звернутися за підтримкою і допомогою. Які можливі складності би вас не лякали, всі вони не вартують того, щоб переривати нове, щойно створене життя. І як би не було на перший погляд важко сприйняти новину про вагітність, дівчина повинна дивитися в майбутнє, розуміти, що переривання вагітності ніколи не можна буде відмінити, час не повернеш. А радісного за цим нічого не стоятиме – погіршене здоров’я, постійне відчуття провини. Лише відчувши себе справжньою матір’ю, тримаючи своє маля на руках, дівчина відчуває себе щасливою! 

Радість материнства – це неймовірне диво, яке неможливо порівняти ні з чим! Ті казкові миттєвості, які дарує матері дитина, незабутні і неповторні – перша посмішка, перше слово, перші самостійні кроки. Бути матір’ю – це та мрія, яка має реальне втілення і навіть якщо ви ще до кінця не усвідомили те, наскільки важливо для кожної жінки знати, що вона має своє маленьке продовження, це просто означає, що ця істина відкриється для вас трохи згодом.

Контакти

Телефон
(095) 130 99 22
(067) 130 99 22
(063) 130 99 22

Адреса
м. Чернівці
просп. Незалежності, 114-А

e-mail
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відгуки

Я Вам дуже вдячна!
Ви мені допомогли зберегти мою дитину!

Іванова Іванна
Бухгалтер.