Для друзів

Ти дізналась / дізнався, що Ваша подруга – вагітна? Не знаєш, що можна зробити і як правильно спілкуватись з нею в такій неочікуваній ситуації?

Детальніше: Для друзів

Для хлопця

Якщо Ти дізнався, що твоя дівчина може бути вагітною (вона зробила тест на вагітність або у неї затримка) – Ти, ймовірно, відчуваєш страх за її та своє майбутнє.

Детальніше: Для хлопця

Для батьків

Ви дізналися що ваша дочка вагітна? Не поспішайте сказати «ні» дитині!

Детальніше: Для батьків

Знаєте вагітну?

Вагітність – це величезна відповідальність, котру потрібно пронести через частину свого життя, але разом із тим – це благодатна його пора. Та на превеликий жаль, для декого це не зовсім так. У сучасному суспільстві досить актуальною проблемою є рання вагітність, тобто вагітність дівчини, котра ще не досягла свого повноліття. Звичайно ж перший, хто повинен почути цю чудову новину – це батько дитини, адже саме він несе основну відповідальність за ситуацію, що склалась. Загалом на питання «як сказати хлопцю, що я вагітна» є чіткі відповіді. Фраз «Коханий, я вагітна», або ж «Любий, ти скоро станеш батьком» буде цілком достатньо. І якщо у вагітної є постійний партнер, який готовий підтримати її, бути поруч при народженні і виховуванні малюка – рання вагітність - це взагалі не проблема! Та нажаль, як показує досвід – молоденькі дівчата залишаються наодинці одразу після того, як повідомляють про свою вагітність партнеру.

Рання вагітність - це не вирок 

Вагітна в  12 - 17 років дівчина, котра немає підтримки зі сторони батька своєї майбутньої дитини, постає перед безліччю важливих проблем, основна із них – як сказати батькам про вагітність? Звичайно, коли майбутня мама сама ще дитина – вона не може самостійно приймати рішення, і це передбачає закон. Навіть якщо вагітна вирішує зробити аборт – на це потрібен дозвіл батьків. Тому, єдине правильне рішення в даній ситуації – це просто розповісти матері та батьку про свій стан. Для більшості дівчаток проблема стосовно того, як сказати мамі про вагітність, не являється досить масштабною, адже зазвичай донечки більше довіряють саме матерям. До того ж, в такій ситуації виявити своє розуміння може саме мама. Тільки вона дасть правильні поради стосовно того, як діяти далі, і тільки мама – це той член сім’ї, якому діти довіряють найбільше. 

Однак думка «як сказати татові, що я вагітна» тривожить майбутніх молоденьких матусь набагато більше, ніж зізнання мамі, так як батько може зреагувати на цю новину більш емоційно. Однак в такі хвилини варто пам’ятати про те, що саме батьки – це ті люди, які бажають лише добра, тому навіть в таких обставинах, після шоку та різкої розмови, котра обов’язково відбудеться, вони безумовно, підтримають сою донечку, та порадять, як краще діяти далі. І головне, що треба пам’ятати в такій ситуації – так це те, що рання вагітність не являється вироком, а скоріш навпаки. 

Контакти

Телефон
(095) 130 99 22
(067) 130 99 22
(063) 130 99 22

Адреса
м. Чернівці
просп. Незалежності, 114-А

e-mail
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відгуки

Я Вам дуже вдячна!
Ви мені допомогли зберегти мою дитину!

Іванова Іванна
Бухгалтер.