Для друзів

Ти дізналась / дізнався, що Ваша подруга – вагітна? Не знаєш, що можна зробити і як правильно спілкуватись з нею в такій неочікуваній ситуації?

Звичайно, це непросто розуміти її переживання і радити, що робити далі і куди їй іти. Найкращою допомогою для неї буде – просто бути ПОРЯД! 

Як можна допомогти?

  • Слухай уважно;
  • Зберігай спокій;
  • Проявляй розуміння і підтримку;
  • Запропонуй допомогу;
  • Розкажи про нашу Лінію Допомоги жінкам в кризовій вагітності – дай подрузі телефон нашої Лінії допомоги і запропонуй зателефонувати. Наші фахівці точно знають, як допомогти в цій ситуації!

Спеціалісти нашого центру (професійний лікар-гінеколог, психолог та фахівець з питань незапланованої або кризової вагітності) допоможуть Вашій подрузі розібратись з ситуацією, в якій Вона опинились, дадуть відповіді на всі запитання, вислухають і дадуть надійні професійні поради.

Дуже часто дівчині в скрутній ситуації потрібно просто поговорити з кимось. Дай змогу подрузі виговорити всі її страхи – не залишай її на одинці з її проблемою! Нехай вона говорить тоді, коли вона хоче і стільки, скільки вона хоча, а Ти – спокійно слухай. Коли жінка говорить – в розмові вона краще пропрацьовує свої емоції, розглядає різні варіанти рішень. Твоя найкраща допомога – просто бути поряд! Водночас не забувай, що Ви можете швидко відчути себе пригніченим та втомленим від чужих проблем, якщо Ти – її єдиний слухач та помічник. Для кожної дівчини важливо почути історії своїх подруг, особливо від дівчат, що робили аборт: чи боляче робити аборт, чи можна це робити і чи варто. Чи робили ви аборт, це ваша справа, але не дайте вашій подрузі зробити помилку. Пам’ятай, що є і інший варіант – Телефонна лінія допомоги для жінок. Наша допомога доступна в будь-який час! Ми пропонуємо БЕЗКОШТОВНУ, турботливу і КОНФІДЕНЦІЙНУ допомогу і можемо швидко підключити необхідних фахівців (лікарів-гінекологів, психологів, фахівців з усиновлення), допомоги яких так потребує зараз Твоя подруга. Телефонуй! Ми тут, щоб допомогти!

Контакти

Телефон
(095) 130 99 22
(067) 130 99 22
(063) 130 99 22

Адреса
м. Чернівці
просп. Незалежності, 114-А

e-mail
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відгуки

Я Вам дуже вдячна!
Ви мені допомогли зберегти мою дитину!

Іванова Іванна
Бухгалтер.